2024. gada 29. marts
Agija, Aldonis
+11.0 °C

Igaunijas un Lietuvas sportistus vilina Stropu sniegs

14. un 15. janvārī Stropu mežs atgādināja īstu skudru pūzni, jo 170 sportisti cīnījās par Daugavpils ziemas orientēšanās ar slēpēm čempionāta godalgām.

Jāuzsver orientēšanās kluba „Stiga” sportista Viktora Leščova sniegums, proti, viņš savā vecuma grupā bija ātrākais vidējā un saīsinātajā vidējā distancē, līdz ar to kļuva par čempionu kopvērtējumā.

Viņa komandas biedrs Vjačeslavs Dedelis kļuva par čempionu savā vecuma grupā, Dmitrijs Andrejevs - par viecečempionu, bet Iļjam Mikulovam ir bronzas medaļa.

Olimpiskajā sešiniekā ierindojās OK „Stiga” sportisti Milana Kravele (5. vieta), Nadežda Fedotova, Bogdans Bogdanovs, Aleksandrs Zils (6. vieta).